Serum na zdrowie włosów zniszczonych Dabur z olejem amla

olej-amla.jpgDabur to najpopularniejsza marka produkująca indyjskie mieszanki naturalnych olejków do włosów. Produkt, który cieszy się największym zainteresowaniem to oczywiście Dabur Amla, czyli naturalny olej amla w różnych odmianach np. przeciwłupieżowy lub chłodzący. Ciekawa propozycja to serum na zdrowie włosów Dabur Amla.

Dabur to marka, która specjalizuje się w produkcji i dystrybucji kosmetyków na bazie ekstraktów z indyjskich roślin. Olej amla to kluczowy składnik, który znajduje się niemal w każdej z propozycji od Dabur. W zależności od dodatków może przyspieszać wzrost włosów, działać przeciwłupieżowo, przyciemniać włosy albo wzmacniać wypadające w nadmiarze kosmyki.

Serum na zdrowie włosów Dabur Amla to propozycja dla włosów zniszczonych, suchych, a nawet osłabionych po farbowaniu. Można stosować go na włosy i skórę głowy, choć w drugim przypadku należy uważać, jeśli mamy bardzo wrażliwą skórę. Serum zawiera bowiem nie tylko olej amla, ale dodatkowe składniki np. silikony.

Serum na zdrowie włosów Dabur Amla

SKŁAD:

Serum do włosów Dabur od innych produktów marki różni się tym, że ma bardzo krótki skład. Na początku dwa silikony – lotne lub łatwe do zmycia szamponem, czyli całkowicie nieszkodliwe dla włosów. Tworzą na nich delikatną powłokę ochronną i zapobiegają utracie wody. Dopiero później znajduje się olej amla i właściwe składniki.

Serum Dabur Amla zawiera olej amla, a tak właściwie ekstrakt z owoców amli (in. agrestu indyjskiego) zmacerowany w oleju jojoba. Drugim z wymienionych w składzie substancji jest właśnie olej jojoba, który odżywia, wzmacnia, regeneruje i dodaje połysku. Olej amla wzbogacono również o witaminę E, która wykazuje silne działanie antyoksydacyjne i ochrania przed szkodliwymi promieniami UV. Dodatkiem do serum Dabur jest również olej z liści rozmarynu, który pobudza wzrost włosów i działa przeciwłupieżowo.

DZIAŁANIE:

Główną rolę odkrywa tutaj olej amla, dzięki któremu serum ekspresowo regeneruje włosy przesuszone i zniszczone zabiegami fryzjerskimi np. koloryzacją lub ondulacją. Regularne nakładanie serum ochrania włosy i sprawia, że stają się zdrowe, mocne i błyszczące. Olej amla może także pobudzać wzrost włosów, eliminować łupież i nadmierne wypadanie. Serum uelastycznia włosy i świetnie sprawdza się jako zabezpieczenie na końcówki.

APLIKACJA:

Serum na zdrowie włosów Dabur z olejem amla można stosować na dwa sposoby:

(1) jedną lub dwie porcje na mokre włosy po umyciu, ale przed suszeniem i stylizacją,
(2) kilka kropel serum na suche włosy w trakcie rozczesywania, także w ciągu dnia.